SİTE KURALLARI

 1. Temel kuralımız ”Komşuluk Hukuku ve Adabına Saygıdır ”
 2. Site içinde gürültü yapmak, mangal yakmak, parti düzenlemek, başkalarına ait özel alanlara girmek, ilan asmak, konutu tatil amaçlı mesken statüsü dışında kullanmak, komşuları – Site Yönetimi’ni rahatsız edici ya da kanuna aykırı  her türlü  hal ve hareketlerde bulunmaktan kaçınınız. Böyle bir durumun vuku bulması halinde siteyi derhal terk etmeniz istenecektir.
 3. Evcil hayvan beslemeye müsaade edilmemektedir. Özel durumlar için yetkiliden bilgi alınız.
 4. Havuz başlarında ilan edilmiş kuralları okuyup uygulayınız. Havuzlarımızda cankurtaran bulunmadığı için havuz başlarında sizler için hazır tutulan can simidinin yerini öğreniniz, çocuklarınıza her zaman eşlik ediniz
 5. Sizler için temel ilk yardım malzemeleri ile donatılmış ecza dolabı 7-24 ulaşabileceğiniz şekilde güvenlik kulübesinde bulunmaktadır.
 6. Konforlu bir tatil geçirmeniz için ihtiyacınız olabilecek araç kiralama – kuru temizleme – şehir turları gibi servislerde sizler için özel şartlar ile anlaşmalar yapılmış durumdadır, arzu etmeniz halinde concierge hizmetlerimiz için www.cagdasyonetim.com adresinde size özel tanımlanacak şifreniz ile bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz
 7. Acil durum planları, site yerleşim planı, önemli telefonlar gibi sizler için oluşturulan güvenlik önlemlerini içeren bilgilere de cagdasyonetim.com adresinde size özel tanımlanacak şifreniz ile ulaşabilirsiniz
 8. Siz ve beraberinizde bulunan tüm kişilerle ilgili, Site Yönetimi tarafından dikkat edilmesini, özel uygulamalar yapılmasını (engelliler için konuta yakın otopark tahsisi, dikkat edilmesi gereken hastalıklar, hassasiyetler vb.) her türlü konuyu önlem alınabilmesi maksadı ile site yönetimine yazılı olarak Site Yönetimi’nin bu başlıktaki konularda hiçbir sorumluluğu olmamakla beraber size yardımcı olabilmek adına elinden gelen gayreti gösterecektir.
 9. Sitelerimizin gerek mimari gerekse peyzaj uygulamaları kendi klasmanında en üst sınıfta hizmet veren kişi ve kurumlarca tasarlanıp hayata geçirilmiştir; bu anlamda genel görünüm ve bütünlüğü etkileyebilecek ”değişik renkte dış cephe boyası, bahçeye bostan yapmak” gibi uygulamalardan önemle kaçınınız.
 10. Araç park yeri için Site Yönetimi’nden bilgi alınız.
 11. Site bünyesinde çalışan görevlilerin taleplerine riayet ediniz.
 12. Yukarıda belirtilen Site Kuralları, site sakinlerinin huzurunu korumak maksadı ile yetkili idari organlar tarafından Site Yönetim Planı’na uygun olarak hazırlanmış ve onaylanmıştır; kurallara uyulmaması halinde, uymayan kişi(ler) Site Yönetimi tarafından sözlü olarak ikaz edilir, ihlalin devamı halinde başkaca hiçbir merasime gerek olmaksızın ilgili kişilerin siteyi terk etmesi sağlanır.

           Yukarıda yazılı 12 maddeden ibaret Site Kuralları’nı okudum, tümüne özenle riayet edeceğimi, kurallara uyulmamasından dolayı oluşabilecek hasarlardan Site Yönetimi’nin ya da Kiralayan’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını  kabul ve beyan ederim.